סדנת תיאטרון צללליות מגיל 4 ולכל המשפחה


סדנת תיאטרון צלליות לילדים , בשיתוף ההורים או מלווים מבוגרים אחרים (לא חובה). בסדנא שהנושא שלה "מחושך לאור " הילדים יבנו בובות צללית מחומרים שונים כגון: בריסטול, קרטון, נוצות, בד, נייר צלופן ועוד, ולאחר מכן יפעילו את הבובות מאחורי מסך לבן, בליווי מוסיקה ובהנחיה קצרה לגבי דרך ההפעלה של הבובות. הסדנא דורשת לפחות החשכה חלקית של החדר וכן כסאות ושולחנות לעבודה (ישנה אפשרות לעבוד גם על הרצפה, אך היא פחות רצויה).


סדנת בובות כפפה מגיל 4 ולכל המשפחה

סדנת בנית בובות כפפה לילדים , בשיתוף ההורים או מלווים מבוגרים אחרים (לא חובה) בה ילמדו המשתתפים איך הופכים גליל נייר , צמר, ושלל חומרי יצירה צבעוניים אחרים לבובה. בסדנה נשתמש גם בחומרי יצירה וגם בחומרי חומרי מחזור שונים ליצירת בובות כפפה מרהיבות ומצחיקות. נלמד טכניקות שונות להפעלתן ולדיבוב שלהן, ולאחר מכן, נציג איתן הצגות קצרות


בנית והפעלת בובות יד מחומרי מחזור מגיל 5 ולכל המשפחה

בסדאות אלה ילמדו המשתתפים איך הופכים קרטון ביצים, גליל נייר, קופסאות קרטון או כל חומר אחר לבובת תיאטרון שלמה שניתן להפעילה כמו בהצגה: לגרום לה ללכת, לדבר לקפוץ או לעשות כל פעולה אחרת . נלמד דרכים שונות של בנית בובות מסוג זה ודרכים שונות להפעלתן. 


סדנת מכשפות טובות ורעות מגיל 5 ומעלה

כל אחד מהמשתתפים בסדנה יבנה בובת מכשפה.
את  הדמויות יבנו מחומרים כגון: קרטון ביצים, בריסטול, נוצות, בד, צמר ועוד. בסוף הסדנה כל אחד יוכל להפעיל את הבובה שלו בליווי מוסיקה. *הסדנה מתאימה כפעילות משלימה להצגה "הארנבים והמכשפה" בה כל ילד יוכל באמצעות יצירה לעבד את מה שהוא ראה ושמע בהצגה.


שעת סיפור  - הנסיך צפרדע

 שעת סיפור המשלבת בתוכה אלמנטים אמנותיים ממבחר עולמות תוכן שונים, ובמרכזה שימוש בבובות ובטלפונים סלולריים. במהלך ההצגה בובת התיאטרון יוני, יוצאת למסע בשעת סיפור חדשנית שלוקחת את המעשיה הידועה והמפורסמת של האחים גרים – הנסיך – צפרדע, למאה ה-21. יוני, הפעם בתפקיד הנסיך שמתמכר לטלפון הסלולרי החדש שלו, לא עוזב את הטלפון לרגע, עד שמכשף מחליט ללמד אותו לקח והופך אותו לצפרדע. יוני לומד שיש עולם מקסים בחוץ, שכדאי לחוות אותו ולהשאיר את הטלפון בצד.דוא״ל :info@bambola.co.il | פקס : | משרד : | סלולרי :054-4592255 | באמבולה - תיאטרון בובות לילדים